52 sposoby na osiągnięcie pełni życia

Najbardziej Angażujące Blogi Lifestylowe

!Kolejność blogów jest przypadkowa i w żaden sposób ich nie wartościuje.

1. Vanillaisland.pl
Vanilla Island to przede wszystkim relacje z podróży. Tych dalekich, ale też lokalnych, na terenie Polski. Zdjęcia naprawdę zapierają dech w piersiach. Oprócz fotorelacji znajdziemy tu komentarze, zapisy osobistych przeżyć i wpisy czysto informacyjne, dotyczące np. transportu.

2. Krystynoniedenerwujmatki.pl
Autorka bloga Krystynoniedenerwujmatki.pl samą siebie określa Mamą Rysiową. Chociaż pisze głównie o swojej rodzinie i psie z dolegliwościami to nie jest to blog parentingowy. Blogerka nie podejmuje tematów rozwojowych, nie recenzuje zabawek, ani książek i nie udziela porad. Zwyczajnie pisze co u niej słychać, dzieli się tym, czego akurat doświadcza w danym czasie.
A co słychać u Mamy Rysiowej? ‘’Raz chleb ze smalcem i Argus z Lidla, raz sushi i Prosecco w doborowym towarzystwie na wywczasie’’ – czytamy na blogu.

3. Matkatylkojedna.pl
Asia z mężem, dwoma synami, psem, kotami i królikami mieszkają z lesie, w Puszczy Piskiej na Mazurach. Matkatylkojedna.pl to blog o zmianach, o tym jak znaleźć na nie odwagę i siły.
Spokój lasu znacząco zmniejsza liczbę rozpraszaczy i sprzyja kreatywności. W puszczy łatwiej znaleźć czas na książki i testowanie nowych gadżetów – podkreśla Asia.

4. Szafeczka.com
Wyobraź sobie dużą komodę, w której jest dużo szafeczek, mniejszych i większych. Właśnie tak swój świat postrzegają Karolina i Adrian. Piszą, że ten blog jest jedną z takich szafeczek. ‘’Upychamy tu zdjęcia, wspomnienia i przeróżne pomysły’’ – wyjaśniają. Rodzice Nikoletty poruszają zarówno kwestie parentingowe, jak i lifestylowe. W Szafeczce.com przeczytasz posty o podróżach, kulturze i dobrym jedzeniu. A wszystko bardzo ładnie podane, szata graficzna naprawdę przykuwa uwagę.

5. Szczesliva.pl
Slow Life, Slow Food & Slow Family Living to hasła przewodnie pięcioosobowej rodziny Magdy. Tematyka na Szczesliva.pl jest naprawdę bardzo szeroka. Od refleksji na temat macierzyństwa, poprzez artykuły dotyczące najnowszych technologii, po posty poświęcone sztuce barmańskiej, kulinariom, modzie, kosmetykom i podróżom.

6. Simplyanna.pl
Anna jest inżynierem ochrony środowiska, blogerką, żoną i mamą. Na Simplyanna.pl dzieli się praktyczną wiedzą z tych wszystkich dzidzin. Pisze zarówno o wychowywaniu dzieci, życiu rodzinnym, gotowaniu jak i o ochronie środowiska. Podpowiada także w jaki sposób minimalizować ilość codziennych odpadów w gospodarstwie domowym. Uczy mądrego i rozważnego robienia zakupów oraz inspiruje do tego by wykorzystywać produkty, które już posiadamy. Blogerka inspiruje do życia w zgodzie z naturą i samym sobą.

7. Srokao.pl
Składy kosmetyków są jej pasją już od kilkunastu lat. Anita z czasem zawęziła swój krąg zainteresowań i aktualnie skupia się na kosmetykach dziecięcych. Na blogu znajdziecie wiele artykułów z zakresu pielęgnacji. Autorka Srokao.pl pisze też o gadżetach, w które warto zainwestować. Dzieli się różnymi recepturami domowej roboty i trikami, które potrafią zdziałać cuda. Anita jest dyplomowanym chemikiem, a prywatnie mamą dwójki dzieci.

8. Aniamaluje.pl
Posty Ani naprawdę wciągają. Od samego początku prowadzenia bloga autorka stawia na autentyczność.
‘’Przejęłam w stu procentach odpowiedzialność za swoje zdrowie’’- pisze Ania.
Tak, zdrowie jest jednym z ważnych tematów na Aniamaluje.pl. Na blogu znajdziecie również artykuły poświęcone rozwojowi, urodzie, ciekawym fryzurom, modzie, podróżom i kuchni.
Ania często wskakuje też na Instagram. Stories w jej wykonaniu naprawdę są warte śledzenia.

9. Szalonooka.pl
’’Gdybym mogła swoją energią napędzałabym samochody elektryczne’’- wyznaje autorka bloga Szalonooka.pl.
Ta nagromadzona energia musi znaleźć ujście. I Hania, już jakiś czas temu, znalazła sposób na jej spożytkowanie. Kobieta wulkan rozładowuje się i spełnia się w Social Mediach. Charyzmatyczna blogerka inspiruje innych. Wierzy, że każdy może robić to, co naprawdę kocha.
Na Szlonooka.pl podejmuje temty społeczne, typowo kobiece, ale też te postrzegane jako męskie, czyli sport, nowe technologie, czy samochody.

10. Zaparzeciherbate.pl
Kinga spełnia się, ale jednocześnie ma poczucie, że ciągle czegoś szuka, że ciągle jest w drodze. Tym, co na tej drodze spotyka, dzieli się ze swoimi czytelnikami. Blogerka pasjonuje się jogą, uwielbia seriale i książki. Lubi się też dzielić swoimi wrażeniami, dotyczącymi nowych aplikacji i narzędzi. Od czasu do czasu podejmuje również tematy trudniejsze, które wymagają głębszej refleksji, pisze na przykład o psychoterapii.
Na Zaparzeciherpate.pl raz w miesiącu jest czas na podsumowania. Tea Time z Kingą?

11. Janinadaily.com
Jeśli masz poczucie, że dystans do siebie to Twój problem, to ten blog jest dla Ciebie! Podejście do życia Janiny rozbraja, nawet najbardziej napuszone przypadki. Na Janinadaily.com czekają Was niebezpieczne dawki poczucia humoru.
W tak lekkostrawnej formie blogerka porusza tematy wcale nietrywialne. Pisze o tolerancji i ochronie środowiska, o relacjach międzyludzkich i o tej najważniejszej relacji w życiu człowieka, o relacji z samym sobą.
Janina wierzy, że świat może być dobrym miejscem.

12. Kameralna.com.pl
Dorota przede wszystkim motywuje. Jako mistrzyni świata w taekwondo naprawdę ma się czym dzielić.
Blogerka swoje czytelniczki inspiruje do stworzenia szafy kapsułowej. Dzięki Dorocie setki kobiet odkryło swój własny, niepowtarzalny styl i wreszcie poczuło się dobrze w swoje skórze. Blogerka żyje w rytmie slow, czas na refleksje jest dla Niej ważny. Do tego samego zachęca innych. Oprócz tematów garderobianych porusza również kwestie związane z uważnością, zdrowym odżywianiem i pielęgnacją.

13. Szafa sztywniary
Ryfka mówi, że jej blog jest o rzeczach, które cieszą ją najbardziej. Less waste to jedno z jej haseł przewodnich. Blogerka sporo pisze o ekologicznym stylu życia. Swoją postawą życiową inspiruje do minimalizmu. Wymyśla coraz to nowe sposoby na to jak nie marnować jedzenia i jak zmniejszyć produkcję śmieci.
Pisze też o ubraniach w klasycznym stylu, książkach, podróżach i trudnej sztuce urządzania mieszkania.

14. Basiaszmydt.pl
Basia jest specjalistką od cieszenia się drobiazgami. Blogerka uważa, że sztuka życia jest bardzo prosta. Problem w tym, że my jako ludzie mamy tendencję do komplikowania pewnych spraw. Autorka bloga jest naprawdę bardzo dobra w zauważaniu ‘’tych’’ właśnie spraw. I potrafi bardzo przekonująco o tym opowiadać. Na blogu podejmuje między innymi tematy związane z jedzeniem, podróżami, rodziną i społeczeństwem w szerszym kontekście.

15. Joannaglogaza.com
Autorka bloga pomaga swoim czytelniczkom efektywnie zorganizować codzienność. Tak by zostało jeszcze trochę przestrzeni na rzeczy, które sprawiają im najwięcej radości.
Na blogu dowiesz się w jaki sposób zarabiać pieniądze i jak pracować nad produktywnością. Znajdziesz tu także sporo lekkich artykułów w dziewczyńskim stylu. Joanna inspiruje do celebrowania codzienności i co ważne, daje sporo konkretnych pomysłów jak to robić.
Blogerka jest także autorka dwóch książek‘’Slow fashion i Slow Life’’ i ‘’Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć‘’.

16. Wegedroga.pl
Agata wierzy, że zioła i góry mają moce uzdrawiające. Autorka bloga jest przekonana, że odpowiedzialny wegetarianizm ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie, a leczenie warto zacząć od tego, co oferuje nam natura.
Agata inspiruje i motywuje do życia w zgodzie z naturą. Lubi dzielić się wiedzą, którą z pasją pochłania od lat. Na blogu znajdziecie też bardzo dużo naprawdę inspirujących wywiadów.

17. Gosiarella.pl
Na różowym blogu w popkulturowym klimacie czeka Cię sporo oryginalnych atrakcji. Jednym z nich jest cykl True Story, w którym Gosia prezentuje swoje lekko ironiczne podejście do bajek. Różowa blogerka zestawia współczesną bajkę z jej oryginalnym odpowiednikiem. Seria o Zombie to również świetna zabawa.
W każdym tekście czuć posmak specyficznego poczucia humoru Gosiarelli. Niezależnie od tego czy pisze o bajkach, grach, serialach, komiksach czy zombiakach z łatwością dostrzega się jej ‘’różowy punkt widzenia’’.

18. Mrspolka-dot.com
Mrs. Polka Dot szczególną uwagę zwraca na proste przyjemności i zachęca do cieszenia się z drobnych rzeczy. Porusza tematy związane z wnętrzami, kuchnią, urodą, macierzyństwem, no i kobiecością, oczywiście. Teksty Agnieszki naprawdę wciągają, a zdjęcia cieszą oko.
Agnieszka oprócz tekstów blogowych jest też autorką książki ‘’Suma drobnych radości’’.
Zarówno książka, jak i teksty na blogu inspirują do uważnego życia i celebrowania każdego dnia.

19. Edytazajac.pl
Psychologia ma moc sprawczą, jest tylko jeden warunek, teorię trzeba zamienić na praktykę – podkreśla Edyta.
Autorka bloga wierzy, że zastosowanie konkretnych narzędzi i technik może zmienić życie każdego z nas na lepsze. Relacje, zarządzanie sobą w czasie, asertywność, pewność siebie i tak zwane o się dbanie to ulubiony krąg tematyczny Edyty.
Z postów dowiadujemy się jak małymi krokami zmieniać swoje nawyki, skąd czerpać siłę na walkę z trudnościami i co zrobić, żeby być coraz bardziej świadomym, a co za tym idzie, lepszym rodzicem.

20. Joannapachla.com
Joanna dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Z rozbrajającą szczerością wyraża też opinie. W imię zasady, że dyskusje wzbogacają a nuda zabija.
Blogerka pisze o relacjach, o wychowywaniu dziecka, motywacji i szeroko rozumianej kulturze. Zdrowy dystans i poczucie humoru królują na blogu.
‘’Nie mówię nikomu, jak ma żyć, ale podpowiadam, jak można żyć fajnie’’- podkreśla Joanna.

21. Designyourlife.pl
Alina jest zaklinaczką czasu i przestrzeni. Dzięki Niej już tysiącom kobiet udało się zapanować nad chaosem dnia codziennego. Swoje czytelniczki regularnie wspiera, motywuje i wyposaża w konkretne narzędzia – między innymi w planery i notatniki.
‘’Najważniejsze w życiu to iść za głosem serca, tylko wtedy można osiągnąć szczęście’’ – powtarza niestrudzenie autorka.
Alina inspiruje do kreatywnego życia, w którym zarówno ciało, umysł, jak i dusza dostają wystarczająco dużo uwagi i opieki.

22. Olfaktoria.pl
To blog psycholożki, której największą pasją są perfumy i kosmetyki. ‘’Interesuje mnie dosłownie wszystko, co z nimi związane: od składników, poprzez proces tworzenia, aż po opakowania i kampanie reklamowe’’- wyznaje zafascynowana światem elegancji i luksusu Dorota.
Olfaktoria.pl to przestrzeń, w której można doświadczyć odrobinę luksusu już od samego czytania artykułów i oglądania zdjęć. Dorota inspiruje, a jednocześnie udziela konkretnych, bardzo merytorycznych i wiarygodnych informacji.

23. Paulinaszczepanska.pl
Dopadła Cię niemoc? Czujesz, że brakuje Ci inspiracji? Niedobór motywacji spędza Ci sen z powiek?
Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to znaczy, że potrzebujesz złapać oddech razem z Pauliną.
Niestrudzona poszukiwaczka ciekawostek tworzy miejsce w sieci, które jest przystanią dla wszystkich kreatywnych dusz poszukujących inspiracji.
Paulina dzieli się tym, co uważa za piękne, twórcze i użyteczne.

24. Dorotakaminska.pl
Dorota swoich czytelników zabiera w pełne nowych smaków podróże kulinarne. A jak się okazuje, podniebienie można zaskoczyć nawet w swojej własnej kuchni, wystarczy odrobina fantazji i dobry przewodnik. Przysmaki z egzotycznej Azji, inspiracje z różnych części Ameryki i Europy z Dorotą są na wyciągnięcie ręki.
Blogerka z uwagą i ostrożnością przygląda się składnikom i ich jakości. Rozpisuje się również na temat diet i stylu życia, w nieco szerszym ujęciu.

25. Blonhaircare.com
Natalia zachęca do dbania o siebie i swoje zdrowie. Na blogu krok po kroku testowała i wciąż testuje nowe produkty, ale też mikstury domowej roboty. Dzięki konsekwencji, czyli regularnej pielęgnacji i zbilansowanej diecie, na oczach czytelniczek przeżyła prawdziwą metamorfozę. 3 miliony kobiet już poszło w jej ślady i z uwagą śledzi co nowego na Blonhaircare.com.

26. Niebalaganka.pl
Ania z całego serca wierzy, że porządek w domu w sposób naturalny przekłada się na porządek w życiu. Niebalaganka.pl jest szczególnie znana z wyzwania OCZYSZCZAM PRZESTRZEŃ. Wyzwanie polega na tym, że uczestniczki pod okiem Ani pozbywają się rzeczy, które nie są już im potrzebne. W ten sposób tworzy się miejsce na coś nowego. To tak jakby zaprosić do domu nowe doświadczenie, okazję lub nowe przedmioty, których nagle potrzebujemy dlatego, że sami się zmieniliśmy.
Ponadto Ania, wspólnie z mężem tworzy markę PIĘKNE PRZYDATNE. To tutaj powstają produkty, które dobrą organizację znacznie ułatwiają.

27. Ladyofthehouse.pl
Małgosia wierzy, że metamorfoza wnętrz jest możliwa bez dużych nakładów finansowych. Wystrój domu przekłada się bezpośrednio na jakość naszego życia. Dlatego naprawdę warto zrobić wszystko by stworzyć taką przestrzeń wokół siebie, która będzie dodawała nam energii każdego dnia. Specjalistka od upiększania przestrzeni żyje zgodnie z rytmem pór roku. Według blogerki meble mają duszę i nie ma nic przyjemniejszego od własnoręcznego wykonywania dekoracji. Małgosia inspiruje swoje czytelniczki do aktywności, uważa, że w życiu ważne jest to by słuchać swojego wewnętrznego głosu i spełniać marzenia, te najskrytsze.

28. Klaudynahebda.pl
Klaudyna od dziecka choruje na astmę i każda infekcja poważnie odbijała się na jej zdrowiu. Dużo zmieniło się w jej życiu na lepsze odkąd zamiast antybiotyków czy tabletek nasennych zaczęła stosować olejki. Dziś jest specjalistką od przeciwzapalnych mieszanek na górne drogi oddechowe oraz zapaloną zwolenniczką kosmetyków, które łączą tradycyjne zielarstwo z nowoczesną kosmetyką naturalną.
Z artykułów na blogu dowiesz się także o technikach relaksacyjnych i oddechowych. Klaudyna porusza również tematy z psychologii kognitywno-poznawczej i aromaterapii emocji.

29. Jestrudo.pl
‘’SIĘ DA’’- brzmi motto Natalii. I tę myśl rzeczywiście mocno czuje się na blogu Jestrudo.pl.
Nauczysz się tu fotografii od podstaw, ale także wiary w siebie. Prawdopodobne jest też to, że na Jestrudo.pl odkryjesz pasję, o której nie miałaś do tej pory pojęcia. Natalia inspiruje do kreatywnego życia w zgodzie ze sobą.
Blogerka doskonale pamięta czasy, kiedy sama zaczynała i bardzo dobrze wie jak trudno jest dochodzić do wszystkiego w pojedynkę. Dlatego dziś sama wspiera i motywuje początkujących. Oprócz bloga i kursów online prowadzi również Fotograficzną Grupę Wsparcia na Facebooku.

30. Worqshop.pl
Nauczysz się tu jak skutecznie planować z pomocą bullet journalu i w jaki sposób blogować kreatywnie.
Worqshop.pl to również kreatywne ujęcie spraw jak najbardziej codziennych. Kasia inspiruje do twórczego życia i rozwoju. Blogerka wierzy, że inwestowanie w siebie i swoje pasje ma sens. Na Worqshop.pl zwraca uwagę autentyczny przekaz i szczerość autorki.

31. HeadDivided.pl
Dominika odczuwa częste i skrajne wahania nastrojów. Tę charakterystyczną dla siebie dwoistość wizualizuje jako głowę podzieloną na pół. Określa, że jest dziwacznym połączeniem optymistki i pesymistki. Na blogu zgłębia temat kreatywności i pisze opowiadania. Znajdziecie tu też sporą dawkę refleksji związanych ze studiowaniem dwóch kierunków jednocześnie oraz wiele wciągających artykułów o kulturze, sztuce i podróżach.

32. LifeManagerka.pl
Agnieszka inspiruje do mądrego zarządzania swoim życiem. Poprzez zarządzanie rozumie odpowiednią dietę, indywidualnie dostosowaną dawkę aktywności fizycznej, no i nigdy niekończący się rozwój osobisty.
Blogerka porusza się w trzech kręgach tematycznych – zdrowe ciało, zdrowy duch i freelance, jako sposób na życie.
Agnieszka inspiruje kobiety do tego, by stały się menedżarkami swojego życia.

33. Hannaspassions.com
Minimalizm zaczyna się w kosmetyczce i szafie – uważa Hania. I o tym przede wszystkim jest blog Hannaspassions.com. Autorka dużo uwagi poświęca świadomym zakupom i kosmetykom, które nie były testowane na zwierzętach. Oprócz minimalizmu Hania daje się poznać jako podróżniczka, fanka dobrego jedzenia i autorka lekkostrawnych artykułów naukowych.

34. Simplicite.pl
Według Kasi proste życie jest sztuką. Prawniczka, przedsiębiorczyni i minimalistka, która inspiruje inne kobiety do tego, że mniej znaczy więcej. Projekt SZAFA MINIMALISTKI to wyzwanie, którego popularność ciągle rośnie.
Kasia jest również autorką bestsellerowej książki ‘’Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce’’.
Czujesz się zaintrygowana? To jeszcze nie wszystko. Wejdź na Simplicite.pl i sprawdź co łączy Kasię z Leonardem Da Vinci!

35. Ubierajsieklasycznie.pl
Chcesz zbudować wizerunek, który będzie zgodny z Twoim charakterem i osobowością? Masz dosyć bezrefleksyjnego konsumpcjonizmu i mody, która sprowadza się jedynie do wystylizowanych modelek na spotach reklamowych?
Maria też miała tego dość. Ubierajsieklasycznie.pl. to odpowiedź Marii na pewnego rodzaju rozczarowanie rzeczywistością w świecie mody. Blogerka wierzy, że za odpowiednio dobranym strojem kryje się pewność siebie, prawdziwy charakter i temperament kobiety.
‘’Żeby zbudować własny styl trzeba mieć podstawy, tzn. poznać siebie, swoje mocne strony, zdefiniować swój styl i pogłębioną wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę’’ – tłumaczy Maria.

36. Lady-and-the-dress.com
‘’To blog o tkaninach, o poszukiwaniach własnego, niepowtarzalnego stylu oraz o przyjaznym, ale wnikliwym spojrzeniu na samą siebie‘’ – tak w ogromnym skrócie o swoim blogu pisze Monika.
Autorka Lady-and-the-dress.com na pytanie: jak ubrać dorosłą kobietę, odpowiedziała już setki razy. Z pasją pisze o ciuchach i ich niebanalnych połączeniach.
Znajdziesz tu też przemyślenia Moniki oraz mnóstwo bardzo praktycznych porad wprost z pracowni doświadczonej projektantki.

37. Missferreira.pl
Kiedy wchodzi się na Missferreira.pl można poczuć, że ten blog naprawdę powstał z miłości do życia. Blogerka zauważa i docenia małe cuda dnia codziennego. Jest nałogową czytelniczką, o czym głośno daje znać w dziale Książkobranie. No i lubi się ładnie ubrać a refleksjami na ten temat dzieli się z innymi. Missferreira.pl to blog szcześliwej kobiety, matki i żony.

38. Beauty-fashion-shopping.pl
Znajdziesz tu bardzo konkretne informacje z naprawdę wielu dziedzin. Na codzienną pigułkę inspiracji składają się nowości modowe i te ze świata kosmetyków. Oprócz tego książki, planszówki, filmy, no i relacje z życia w drodze.
Travellowers, bo tak określają swój podróżniczy team Paula i Radek, regularnie tworzą przewodniki ze swoich wypraw.
Nie boją się wyzwań, a swoją pasję podróżowania zaszczepili już w tysiącach swoich czytelników.

39. Piątypokój.pl
Kasia wymiata nudę z banalnie urządzonych wnętrz. Blogerka od lat jest w drodze do coraz to lepiej urządzonego wnętrza domu. Z uporem i odwagą w sercu poszukuje własnego stylu. Urządzanie to bardzo specyficzny, ale też niezwykle ważny dla Kasi sposób wyrażania siebie. Najlepiej urządzony dom to taki, który odzwierciedla charaktery domowników. Piatypokój.pl wabi oko piękną i intrygującą estetyką, pikantnym językiem i magnetycznymi zdjęciami.

40. Partyzantka.com.pl
Dwoistość, tak, to jest to słowo, które bardzo charakteryzuje bloga Martyny. Paryzantka.com.pl to połączenie dwóch największych pasji Martyny – pisania i miłości do przyrody. Z jednej strony polonistka, z drugiej technik weterynarii i pszczelarka, która wciąż definiuje siebie na nowo. Martyna czytelników zabiera w długą podróż, w której poszukuje siebie i próbuje zrozumieć świat roślin i zwierząt.

41. Bewilderedslavica.com
Bewilderedslavica.com powstał z miłości do natury, ziół, outdoorowego sposobu życia i podróży. Na blogu Monika często podejmuje tematy związane z językami obcymi, rękodziełem i własnymi korzeniami. Blogerka dzieli się też przepisami kulinarnymi na dzikie i oryginalne przysmaki. Autorka inspiruje do życia out of the box i zachęca swoich czytelników do pobudzania kreatywności każdego dnia.

42. Orzeszkowepole.pl
Agata jest konstruktorką domów i swojego własnego życia. Blog to pole do popisu dla tej zawodowej części, Agaty budowniczej. Blogerka dzieli się swoimi doświadczeniami i wątpliwościami z placu budowy.
Prowadzi czytelnika za rękę na każdym etapie powstawania nowego domu. Podpowiada, gdzie się udać, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, w co warto zainwestować, a w co zdecydowanie nie. O zawiłościach opowiada w lekki i przystępny sposób.
Agata inspiruje, ale też ukierunkowuje na najlepsze możliwe wybory. Poza placem budowy przeczytamy tu o pięknych wnętrzach, dekoracjach i pysznym jedzeniu.

43. Sposobnazycie.pl
Na blogu Sposobynazycie.pl dowiadujemy się jak pokonać różne życiowe trudności. Blogerka niestrudzenie szuka sposobów na ciekawe a jednocześnie wygodne życie. Swoimi poszukiwaniami dzieli się z czytelniczkami.
Porusza bardzo dużo różnych wątków, od tych związanych z pracą, po modę, urodę, urządzanie mieszkania, prowadzenie domu, tematy rodzinne i rozrywkę.
Dowiemy się tutaj na przykład jak z przypraw kuchennych zrobić mikstury, które zatrzymają młodość lub tego, co się najbardziej opłaca, etat, własna firma, czy może MLM?

44. Secundum.pl
Piotr z Secundum.pl jest prawdziwym smakoszem. Każdego dnia delektuje się życiem, w każdej możliwej postaci.
Ale życie smakuje nawet lepiej, gdy ma się pasję. Piotr ma, dwie największe to fotografia i literatura.
Na Secundum.pl przeczytamy o podróżach, kulturze i szeroko pojętym lifestylu.’’Wiem, że warto myśleć, mówić i żyć estetycznie’’ – wielokrotnie powtarza na blogu Piotr. Jego wciągające teksty i przykuwające uwagę zdjęcia tylko potwierdzają ten sposób widzenia świata.

45. Mabelablog.pl
Iza wierzy, że każdy nosi w sobie historię. Różnimy się tylko tym, że niektórzy z nas mają potrzebę jej opowiadania – zauważa blogerka.
Autorka Mabelblog.pl już jakiś czas temu odkryła, że pisanie w jej przypadku jest najlepszym sposobem na wyrażanie siebie. Blog w rękach Izy jest narzędziem dzięki któremu przybliża czytelniczkom swój świat, na który składa się jej rodzina i psia córka Blessy. Iza dzieli się swoimi refleksjami na temat życia z psem, przygodą pod tytułem macierzyństwo, studia, własna firma i dom na wsi.

46. Blog.mohome.pl
Katarzyna szyje na miarę, ale nie ubrania, tylko miejsca. W swoich projektach największą uwagę przywiązuje do detalu i funkcjonalności. Wierzy, że piękne przestrzenie, które są jednocześnie użyteczne potrafią zmienić nasze życie na lepsze. Na blogu z pasją dzieli się swoją wiedzą i projektami, które wywołały w niej efekt WOW. Pisze też o najnowszych trendach we wnętrzarskim świecie
Blogerka zaprasza swoje czytelniczki, do jak to zgrabnie określa, ‘’wspólnej przygody wnętrzarsko-remonto-lifestylowo-mamowej’’.

47. Migawkim.com
Blog Migawkim.com jest o tym jak chwytać chwile i o tym jak tymi zatrzymanymi momentami się cieszyć. Małgosia serwuje swoim czytelnikom obrazki z życia młodej lekarki w Edynburgu. Z jednej strony realizująca się zawodowo pediatra, z drugiej strony kobieta, matka i artystyczna dusza, która ma silną potrzebę wyrażania się.
Blog przyciąga swą autentycznością. Małgosia tworzy tu bardzo intymny i niepowtarzalny klimat.

48. Maelo.pl
Weronika na co dzień jest ilustratorką i blogerką.
Najwięcej radości czerpie z projektów, których przeznaczeniem jest druk. Na blogu znajdziesz sporo materiałów, które wyskoczą z Twojej domowej drukarki. Wydrukujesz zakładki do książek, bileciki na różne okazje, kartki, a nawet plakaty. Znajdziesz tu także sporo pomysłów na niebanalne aranżacje wnętrz i drobnostki, które możesz wykonać samodzielnie. Weronika inspiruje do twórczego odpoczynku. Wystarczy wprawić papier i nożyczki w ruch i relaks gwarantowany – przekonuje blogerka.

49. Blondpanidomu.pl
Mirosława przedstawia się jako zwyczajnie niezwyczajna żona, matka i perfekcjonistka. Wszelkiego rodzaju skrajności i przeciwności świetnie charakteryzują osobowość blogerki. Mamy tutaj bowiem do czynienia z realistką, marzycielką i pesymistką jednocześnie.
Mirosława dzieli się meandrami macierzyństwa, zgłębia temat pracy zdalnej, pisze o gotowaniu, podróżach, ale także recenzuje i przedstawia swoje życiowe projekty i plany.

50. Paulinapociot.pl
Gdyby Paulina miała opisać się jednym słowem, brzmiałoby ono Multipassionate. Blogerka jest ilustratorką, która kocha żyć twórczo. Rysuje, fotografuje, projektuje i prowadzi bloga, na którym tym wszystkim dzieli się ze w swoimi czytelnikami. Paulina inspiruje do kreatywnego życia i rozwoju osobistego. Na swoim blogu dodaje skrzydeł tym, którzy pragną podążać za głosem serca i swoimi ukrytymi pragnieniami.

51. Askarzeznik.pl
Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób łagodnie przejść na weganizm? Potrzebujesz praktycznych wskazówek jak wytrwać w swoim postanowieniu? Zastanawiasz się czy możliwe jest pogodzenie Twojego weganizmu z życiem w niewegańskim domu? Na Askarzeznik.pl znajdziesz odpowiedź na te pytania i wiele, wiele innych. Całe życie Asi kręci się wokół weganizmu.
Za Weganizujemy Polskę na Instagramie, internetowym miesięcznikiem V mag i pierwszą wydaną w Polsce książką o weganizmie, stoi ONA, weganka Asia.

52. Poukladana.pl
Sekret dobrego życia tkwi w upraszczaniu, świadomym ustalaniu priorytetów i planowaniu, które przynosi konkretne efekty – wierzy autorka Poukladana.pl. Blogerka podkreśla, że stawianie granic i słuchanie wewnętrznego głosu to recepta na szczęśliwe życie.Paulina jest bardzo subtelna i nie narzuca czytelnikom swojej wizji świata.
Blogerka dzieli się swoimi doświadczeniami i wartościami, które wyznaje. Pokazuje jak planuje i w jaki sposób wyznacza cele.