Pomoc psychologiczna – online czy jednak offline?

Ranking najchętniej czytanych Blogów Psychologicznych

1. Psychologplus.pl


Aby podnieść samoświadomość, pokonać bariery, kreować rzeczywistość
w zgodzie ze sobą, i rozwinąć swój potencjał – warto zajrzeć na bloga psychologplus.pl.
Dużo wartosciowych treści z zakresu samorozwoju , podnoszenia wibracji i realizacji celów.
Psychologia kliniczna, sportu, coaching biznesu, energoterapia, duchowość,
medytacje, psycholog online. Polecamy! http://psychologplus.pl/.

 

2. Olgarymkiewicz.pl

Zespół Poradni Psychodietetycznej Rymkiewicz system publikuje artykuły na bloga o tematyce dietetycznej, psychologicznej oraz psychodietetycznej, kierując je do osób zainteresowanych tą tematyką, jak również do specjalistów z zakresu tych dziedzin. Na blogu m.in. poruszane są problemy takie jak: dietoterapia w leczeniu niepłodności, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, relacje międzyludzkie, czy aspekt emocji oraz jak sobie z nimi radzić. Artykuły zachęcają do zgłębiania wiedzy, gdyż ciągła edukacja to bardzo ważny etap samorozwoju.
Więcej na samym blogu: https://olgarymkiewicz.pl/blog/

 

3. Karinaszczesna.pl
Misją bloga Karinaszczesna.pl jest „walka” ze stygmatyzacją osób chorych psychicznie, poszerzanie horyzontów i ogólnodostępnej wiedzy oraz narzędzi psychologicznych i psychoterapeutycznych.
Karina marzy o świecie, w którym, nie ma zmowy milczenia na temat naszych problemów, chorób psychicznych, depresji, zaburzeń, fobii, lęków czy ataków paniki. W miejsce zmowy jest głęboka dyskusja, empatia i uważność na drugiego człowieka.
Karina marzy o świecie, w którym rozmowa o  „chorobie psychicznej”  będzie budzić takie same emocje, jak rozmowa o grypie, zapaleniu płuc, czy cukrzycy. Nikt tu nie jest wykluczony, ani winny swojej chorobie. Przejściowe problemy psychiczne można leczyć u specjalisty i to żaden wstyd korzystać z lekarza, psychoterapii czy psychiatrii.
Zwolnienie od psychiatry nie będzie stygmatyzować, w miejscu pracy. Etykietka  „żółtych papierów” odejdzie w niepamięć.
Zapraszamy do lektury https://www.karinaszczesna.pl/blog-psychoterapeutyczny-gdzie-psychologia/

 

4. Psychologistonline24.com
Anna Frączkowska jest psychologiem klinicznym i zdrowia. Pracuje z Klientami z całego świata online przez skype, mailowo. Jest to komfortowa i nowoczesna forma udzielania pomocy. Ma również duże doświadczenie w pracy psychologiczno-terapeutycznej w szpitalu na oddziale psychiatrycznym w Warszawie.

Regularnie publikuje na blogu artykuły na temat zdrowego stylu życia, jak sobie radzić z trudnościami oraz porusza kwestie związane z: depresją, lękiem, uzależnieniami, zaburzeniami odżywiania, bezsennością. Pragnie poprzez swoje działania inspirować innych ludzi.
Jej mocne strony to skuteczność, empatia i wiara, że razem osiągniemy sukces.

Polecamy blog Anny Frączkowskiej psychologistonline24.com/blog/