Pomoc psychologiczna – online czy jednak offline?

Ranking najchętniej czytanych Blogów Psychologicznych

1. Psychologplus.pl
Aby podnieść samoświadomość, pokonać bariery, kreować rzeczywistość w zgodzie ze sobą, i rozwinąć swój potencjał – warto zajrzeć na bloga psychologplus.pl. Dużo wartosciowych treści z zakresu samorozwoju , podnoszenia wibracji i realizacji celów. Psychologia kliniczna, sportu, coaching biznesu, energoterapia, duchowość, medytacje, psycholog online. Polecamy! http://psychologplus.pl/.

2. Olgarymkiewicz.pl
Zespół Poradni Psychodietetycznej Rymkiewicz system publikuje artykuły na bloga o tematyce dietetycznej, psychologicznej oraz psychodietetycznej, kierując je do osób zainteresowanych tą tematyką, jak również do specjalistów z zakresu tych dziedzin. Na blogu m.in. poruszane są problemy takie jak: dietoterapia w leczeniu niepłodności, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, relacje międzyludzkie, czy aspekt emocji oraz jak sobie z nimi radzić. Artykuły zachęcają do zgłębiania wiedzy, gdyż ciągła edukacja to bardzo ważny etap samorozwoju.
Więcej na samym blogu: https://olgarymkiewicz.pl/blog/

 

3. Karinaszczesna.pl
Misją bloga Karinaszczesna.pl jest „walka” ze stygmatyzacją osób chorych psychicznie, poszerzanie horyzontów i ogólnodostępnej wiedzy oraz narzędzi psychologicznych i psychoterapeutycznych.
Karina marzy o świecie, w którym, nie ma zmowy milczenia na temat naszych problemów, chorób psychicznych, depresji, zaburzeń, fobii, lęków czy ataków paniki. W miejsce zmowy jest głęboka dyskusja, empatia i uważność na drugiego człowieka.
Karina marzy o świecie, w którym rozmowa o  „chorobie psychicznej”  będzie budzić takie same emocje, jak rozmowa o grypie, zapaleniu płuc, czy cukrzycy. Nikt tu nie jest wykluczony, ani winny swojej chorobie. Przejściowe problemy psychiczne można leczyć u specjalisty i to żaden wstyd korzystać z lekarza, psychoterapii czy psychiatrii.
Zwolnienie od psychiatry nie będzie stygmatyzować, w miejscu pracy. Etykietka  „żółtych papierów” odejdzie w niepamięć.
Zapraszamy do lektury https://www.karinaszczesna.pl/blog-psychoterapeutyczny-gdzie-psychologia/