Świadoma Mama „Czas dziecka” i „Radość z ciąży” czyli bezpłatne warsztaty i konferencje organizowane są z myślą o przyszłych i obecnych Rodzicach. Celem spotkań jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa i rodzicielstwa. Na warsztatach wspieramy również ideę integracji Rodziców, którzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Dbając o komfort i uśmiech Rodziców i ich Dzieci, troszczymy się jednocześnie o ich zdrowie. Na wszystkie pytania i wątpliwości Rodziców odpowiada szereg specjalistów Świadomej Mamy: dietetyk, psycholog, pedagog, logopeda, kosmetolog, dermatolog, ginekolog, położna, fizjoterapeuta, seksuolog, laryngolog.

Każde ze spotkań prowadzone jest przez jednego z Ambasadorów Kampanii Świadoma Mama – aktorkę i Mamę Paulinę Holtz, Karinę Kunkiewicz lub aktora i Tatę, Piotra Ligienzę.

Plan konferencji:

  • od 11:00 do 12:00 warsztaty praktyczne dla obecnych Rodziców
  • od 12:00 do 15:00 event prowadzony przez aktorkę dla obecnych Rodziców
  • od 16:00 do 17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych Rodziców
  • od 17:00 do 20:00 event prowadzony przez aktorkę dla przyszłych Rodziców

Podczas konferencji jest również część praktyczna (11:00-12:00 oraz 16:00-17:00) gdzie omawiane są zarówno zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa jak i pielęgnacji pociech, do dyspozycji Rodziców są specjaliści, którzy udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania, z myślą o bezpieczeństwie maluchów organizowane są dla każdego praktyczne zajęcia z pierwszej pomocy, podczas spotkań istnieje również możliwość zapoznania się z zasadami kąpieli, przewijania oraz karmienia niemowląt i dzieci, prezentowane są zasady coraz bardziej zyskującego na popularności chustonoszenia oraz bezpieczne sposoby wiązania, przedstawiane są metody masażu Shantala oraz ćwiczenia fitness/ jogi, aby Rodzice mogli zatroszczyć się również o siebie i swoją aktywność fizyczną.
Ponadto w programie konferencji: quizy edukacyjne, konkursy z nagrodami, mini studio fotograficzne (darmowe zdjęcie dla każdej z Mam).

Rejestracja na spotkania: